O blogu

To blog lifestylowy blog o rzeczach mniej lub bardziej interesujących i ładnych. Służy do zbierania...tak właśnie tak przypadkowych rzeczy z czeluści Internetu. Wypowiadam tu swoje opinie = opinie czyli subiektywne zdania o otaczającej rzeczywistości. Możesz się ze mną nie zgadzać - zapraszam do dyskusji, chętnie przeczytam nawet jeśli będziemy na przeciwległych biegunach. Nie możesz obrażać mnie - autorki, ani innych osób komentujących, używać wulgarnego słownictwa czy spamować. Komentarze typu "hej obs/obs, follow for follow" będą usuwane.

Współpraca?

Tak, jak najbardziej.

Dla blogerów:

Jeśli podoba Ci się stylistyka bloga, interesuje Cię współpraca ze mną nad wspólnym projektem, blogowe wyzwanie czy wzajemna rekomendacja - napisz, na pewno odpowiem.

Dla marek

Zawsze piszę dla czytelników, dlatego nie obiecuję, że zgodzę się na każdą formę współpracy. Za to na pewno odpowiem na każdą ofertę. Jeśli odmownie, odpowiem dlaczego i może wypracujemy coś wspólnie :) Recenzje to również forma wyrażenia własnej opinii, dlatego w tym też wypadku będę szczera ze sobą i z czytelnikami - myślę jednak, że jeśli marka jest zadowolona ze swojego produktu to nie ma powodu, by nie polecić go mi, a ja moim czytelnikom.

Liczba wejść w ostatnim miesiącu - listopad 2016: 2 239
Średni czas trwania sesji - 00:02:15
Więcej szczegółów? - przypadkowe.rzeczy@gmail.com
Dlaczego jeszcze nie lubisz "Przypadkowych rzeczy" na facebooku?