Kicz party by Miley

By 14:13 ,


Wiele rzeczy można powiedzieć o Miley, w końcu robi wszystko by o niej mówiono. Dewiza: nieważne co mówią, ważne, że mówią, wybitnie się u niej sprawdza.

W końcu Wrecking Ball odniosła sukces, choć pioseneczka taka sobie, a występ z Robinem Thicke w MTV wywołał ogólną odpowiedź "skandal, hańba, boszeee jak ona się zachowuje". Jeśli, ktoś nie wiedział, że Miley przestała być gwiazdką Disney'a, to już się dowiedział - cel osiągnięty.
Czyli bycie ekscentryczną dziewczyną robi robotę. Brawo! Haters gonna hate, zrobią większe zasięgi, niech mówią, niech rozsyłają dalej - good job ♡

Kilka głośnych wdzianek, w których się pokazała znowu zyskując rozgłos:

"Mam MTV award bitches"


Włoży na siebie, chyba naprawdę wszystko by przykuć na siebie uwagę. W sumie czemu nie Gadze się udało, tylko jakoś Lady G. przebiła się na same szczyty muzyki pop. Jest porównywana do Madonny i Michael'a. Na razie Miley może konkurować z Kate Perry.


I Nicki Minaj

Głównie w bitwie na na stroje :PZobacz również:

4 komentarze

 1. A ja to słyszałam, że odkąd Liam (jakoś tak się zwie) do niej wrócił, to że się powoli uspokaja, więc nie jest źle, nie jest źle :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miota nią jak szatan po prostu :P

  OdpowiedzUsuń
 3. A kiedyś to była taka ładna dziewczyna... Kto by się spodziewał. Moim zdaniem to ludziom od pieniędzy się w głowach przewraca ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba się gdzieś pogubiła, na skraju Internetu... ;)

  OdpowiedzUsuń